Sukienki w kwiatowe wzory tylko na lato?

Sukienki w kwiatowe wzory tylko na lato?

Moda jest zmienna, jednak pewne motywy pojawiają się i będą pojawiać zawsze – na przykład kwiatowe wzory. Choć sukienki w kwiaty widujemy najczęściej latem, wzór ten nie jest przecież zarezerwowany dla określonej pory roku…

Modne sukienki w kwiaty – czy tylko na lato?

Kwiatowe wzory na sukienkach letnich to już standard. Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że przy pomocy wielkości i rodzaju wzoru nie tylko zdobi się odzież, ale też modeluje sylwetkę. Dlatego właśnie kwiatowe wzory na letnich sukienkach noszone są tak chętnie. Pojawia się pytanie – czy musimy z wzorów tych rezygnować jesienią? Chociaż sukienek w kwiaty jesienią na ulicach widuje się zdecydowanie mniej, kwiatowe wzory nie znikają z nich całkowicie. Jak pogodzić tradycyjnie letni charakter kwiatowego wzoru z cięższą odzieżą jesienną i zimową zgodnie z modą i wygodą?

Kwiatowe wzory modne przez cały rok

Kwiaty nie są zastrzeżone jedynie dla zwiewnych letnich sukienek. Powiew lata można wyczarować nawet na kreacji zimowej. Wprawdzie rzadziej wtedy nosimy sukienki i oczywiście trudno nazwać się zwiewnymi, jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby przemycić na nich wspomnienie lata, w postaci kolorowego kwiatowego motywu. Kwiaty mogą się pojawić również na innych elementach jesiennej i zimowej garderoby. Mówimy tu nie tylko o biżuterii, ale też o bluzkach czy żakietach.
W ostatnich sezonach bardzo modny jest jeans. Kwiatowe aplikacje i hafty coraz częściej zaczynają pojawiać się na dżinsowej odzieży, a nawet na butach. Są one doskonałym sposobem na odświeżenie i danie nowego życia rzeczom, które już opatrzyły się w poprzednim sezonie, a są na tyle wygodne że nie chcemy się z nimi rozstawać. Co ciekawe, zdobienia odzieży aplikacjami kwiatowymi można wykonać samodzielnie – po zaopatrzeniu się odpowiednio w pasmanterii. Można tu dać pole do popisu swojej kreatywności i wyrazić własny styl. W ten sposób ozdobiona kwiatami jeansowa szmizjerka będzie inna niż wszystkie, a przecież o to właśnie chodzi by wyróżniać się w tłumie.

Kwiatowe wzory z pewnością nie są zarezerwowane dla jednej pory roku. Świadczy o tym nie tylko oferta sklepów odzieżowych jesienią i zimą. Modę tworzy ulica, warto więc włączyć własną kreatywność i brać czynny udział w tym procesie. Kwiaty na odzieży w chłodny dzień zdecydowanie poprawiają samopoczucie, przynosząc nam wspomnienie gorącego lata i beztroskich wakacji. Kwiatowe sukienki i dodatki do odzieży mogą więc nie tylko zdobić ale i cieszyć, dlatego warto po nie sięgać o każdej porze roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.